Laman

Selasa, 20 Desember 2016

Kisah The Little Mermaid bahasa Polandia

Kisah The Little Mermaid bahasa Polandia


Dawno, dawno temu żył król morza w pałacu rafy, która była bardzo głęboko na dnie morza. Miał sześć córek. Podczas gdy jego pięciu córek byli zadowoleni, najmłodszy z nich był niezadowolony.

Mała syrenka miłujcie świata nad morzem. Często pływał na powierzchni morza i spojrzał na piękne błękitne niebo, słońce i zielonych drzew z dalekiego kraju. Kiedyś mi smutno, kiedy czas, aby wrócić do domu, przyszła.

W środku nocy, Mała syrenka opuściła dom i przyszedł do powierzchni, potajemnie. Usiadła na skale i śpiewali piosenki. Miała bardzo piękny głos. W ciemnej i burzliwej nocy, wysokie fale rozbił się statek i kołysanie statku i pitching na morzu. Obok statku młody człowiek został sygnalizacji o pomoc. Mała syrenka natychmiast uratował go. Przyniosła go do brzegu i oparła go o skałę. Zakochała się z tym młodym człowiekiem, najprzystojniejszy, jaką kiedykolwiek widział. Kilka minut później, młoda dziewczyna przyszła i spojrzał im. Mała syrenka natychmiast opuścił powierzchnię i wyniósł ją do domu.

Mała syrenka zawsze myślał o młodego człowieka. poznała morska wiedźma i powiedział jej, że chce być człowiekiem. Żeby mogła chodzić i tańczyć na ziemi spotkać księcia, który kocha. Wiedźma zgodziła się zgody na życzenie dwóch warunków. Po pierwsze, czarownica odbędzie się piękny głos małej syrenki, więc mała syrenka nie można mówić i śpiewać. Po drugie, jeśli młodzieniec poślubia kogoś innego, Mała Syrenka umrze i stać pianka z morza. Mała syrenka uzgodnione i wkrótce przekształcił się w piękną dziewczynę na sobie wspaniałe ubrania.

Mała Syrenka osiągnęła młodzieńca pałac i czując, że młody człowiek rozpozna ją jako ratownika. Nie wiedząc nic o dziewczynie, strażnicy pałacu nie pozwalał jej środku. Bo ona nie może nic mówić. Słuchać muzyki pochodzących z pałacu, ona zacznie pięknie tańczyć. Młodzieniec przyszedł nagle i zobaczyć piękne dziewczyny z długimi włosami i pięknym tańcu. On lubi ją i pozwolił jej dołączyć do niego w pałacu. Młody człowiek powiedział, że mała syrenka pamiętał go z kimś, który uratował mu życie. Młody mężczyzna poprosił ją do tańca w jego partii. Mała syrenka taniec pięknie i uroku wszyscy.

Dzień po dniu, mają być zbliżone. Książę, który jest młody człowiek powiedział, że zakochał się w pięknej dziewczynie, która miała piękny głos, który uratował mu życie, ale nigdy nie został widząc ją, aż do teraz. On myśli, że On nigdy nie spotka jej już, więc on poślubić piękną, młodą dziewczynę, która znalazła go na brzegu morza. Mała syrenka czuł się bardzo smutny z tego powodu. Mała syrenka chciał mu powiedzieć, że była dziewczyna. Ale ona nie mówiła.

Ślub nadszedł. Mała syrenka przyszedł do pałacu i ujrzał książę z księżniczką. Wybiegła pałacu i dotarł do brzegu morza. Sad o tym, co się z nią stało, weszła na morze, umarł i został pianka z morza.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar